Çatı Kaplama

Kiremit Çatı

  • Kiremit
  • Su yalıtımı (Kiremit altı Levhası)
  • Isı yalıtımı (XPS )

Belirleyeceğiniz kiremit modelinin altına su yaltımını sağlayacak kiremit altı su yalıtım levhası konulacaktır. Bunların altına binanızdaki ısı kaybını önleyecek olan ısı yalıtım levhası xps monte edilecektir, bu sayede yazın daha serin kışınsa daha sıcak bir kullanım alanına sahip olacaksınız. Uyguluyacağınız bu sistem dünyadaki ilk çatı sistemi olup 30 yıl sorunsuz kullanım süresine sahiptir.

Levhanın oluklarının altında bulunan hava boşlukları sayesinde buhar yoğuşmadan atılır ayrıca kiremitlerle levha arasında oluşan hava akımı sayesinde kiremitler daha çabuk kuruyarak ısı yalıtımına katkıda bulunur. Levhanın üzerindeki özel girintiler sayesinde kiremitler hem kaymaz hem de düzgün bir görünüme sahip olur.

Kiremit altına sızan sular oluk diplerinden serbestçe akabildikleri için geçirimsizlik her zaman güven altındadır. Bu sebeple kiremitler çatınızın korumasını değil dekorunu oluştururlar, kiremitler kırılsa bile tüm su yalıtımını levha sağlar.

Shingle Çatı

  • Shingle
  • Su yalıtımı (Membran)
  • OSB3 Levha
  • Isı yalıtımı (XPS )

Shingle sistemi her tip yapıda, uygulaması kolay, su geçirmez, güvenli, uzun ömürlü, hafif ve estetik çatılar yaratmak için zengin olanaklar sunar.

Shingle Sistemi
Yüksek kaliteli okside bitümden, örgüsüz cam elyaf donatılı olarak üretilen ve üzeri çeşitli renklerde granüle mineral kaplanan çatı kaplama malzemesidir şingıl.

Her tip çatıya kolayca uyum sağlar ,parçalı dokusu ve çekici renkleri ile estetiktir.

Hızlı uygulanır.Su geçirmez parçalı ve esnek yapısı sayesinde sıcaklık farklılıklarında çatlamaz ve uzun ömürlüdür. Üzerinde rahatça yürünebilir.

Metal Çatı

Uzun süreli sertlik ve hava koşullarına karşı direnç sağlayan, boyalı sac malzeme ile de kalıcı renkli seçenekleriyle dış hava şartlarına karşı dayanıklı  uzun ömürlü bir sistemdir